KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 7707004
*
nr 770 7004
Aina Larsson
(f. 1935), Sverige
Akvareller, 3 st, Aina Larsson (f. 1935)
Aina Larsson, född 1935, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 augusti 2012
kl 18:01:49
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/8 17:12:16
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: aina larsson akvarell akvareller svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:47
*
Aina Larsson
Aina Larsson, född 1935, svensk målare.
nr 770 7004
Aina Larsson
(f. 1935), Sverige
Akvareller, 3 st, Aina Larsson (f. 1935)
Aina Larsson, född 1935, svensk målare.
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 13 augusti 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
13/8 17:12:16 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: aina larsson akvarell akvareller svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:47